layout-wrota-lipiec2014-tlo-gosp

gospodarka.

layout-wrota-lipiec2014-przestrzen

mowiaca przegladarka    slabowidzacy   epuap

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-puste

wrotapodkarpackie.pl

layout-wrota-lipiec2014-tlo-wrota-glowna

layout-wrota-lipiec2014-tlo-przedmiot-puste

XVIII Podkarpackie Forum Innowacyjności - Innowacja i kapitalizacja możliwości w Europie

Politechnika Rzeszowska wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego, serdecznie zapraszają w dniach 9 – 10 czerwca 2011 roku na XVIII Podkarpackie Forum Innowacyjności – Innovation and Capitalization of Opportunities in Europe - Innowacja i kapitalizacja możliwości w Europie.


Pierwszy dzień Forum przeznaczony jest dla dyrektorów zarządzających, menedżerów oraz przedsiębiorców z województwa podkarpackiego, drugi natomiast dla studentów uczelni wyższych.
Wykłady oraz warsztaty w trakcie Forum przeprowadzą m.in. Pan Phil O’Neil –Vice Prezes Nokia oraz Pan Nick Imudia – Dyrektor sprzedaży i rozwiązań marketingowych w Nokii.
Liczymy bardzo na Państwa obecność, zaangażowanie w dyskusję i wspólne realizowanie polityki innowacyjnej w województwie podkarpackim.
Osoby zainteresowane uczestnictwem w Forum serdecznie prosimy o wypełnienie załączonego Formularza Zgłoszeniowego oraz odesłanie go na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do 7.06.2011 r.
Wykłady i warsztaty będą tłumaczone symultanicznie. Liczba miejsc ograniczona.Zainwestuj w Podkarpackim

NEREUS LOGObleu fond blanc

aviavalleybaner prognoza

podkarpackie sz perspektywalotniksko

monitoruj podkarpackiepolska pomoc pl 220

move on greentourage