„Podkarpackie Dni Biznesu”

podkarpackie dni biznesuZakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Rzeszowie jest pomysłodawcą i organizatorem „Podkarpackich Dni Biznesu”, które w ramach działalności Społecznej Podkarpackiej Akademii Najlepszych Praktyk odbędą się w dniach od 13 do 24 czerwca br.

Przedsięwzięcie adresowane jest do przedsiębiorców, pracodawców, osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej a także podmiotów zainteresowanych prowadzeniem biznesu w województwie podkarpackim. Celem przedsięwzięcia jest merytoryczne i praktyczne wsparcie przedsiębiorczości w regionie, motywowanie do jej rozwoju oraz tworzenia nowych miejsc pracy z wykorzystaniem potencjału kadrowego Podkarpacia. Podczas tych dni planowana jest organizacja bezpłatnych szkoleń, warsztatów, stoisk informacyjno-eksperckich. w których oprócz ekspertów ZUS uczestniczyć będą przedstawiciele m.in. Urzędu Statystycznego, Urzędu Kontroli Skarbowej, Izby Skarbowej, Urzędu Celnego, Państwowej Inspekcji Pracy, Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy.

Zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniach można kierować telefonicznie: (17( 867 52 18 lub (17) 867 52 95. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Załączniki:
Pobierz plik (PLAKAT NOWY wersja 2.pdf)Plakat567 kB
Pobierz plik (PODKARPACKIE DNI BIZNESU PROGRAM.pdf)Program504 kB